-14%
, ,

CarPRO Iron X LS (айрон ікс) очищувач дисків та ЛКП (аромат лимона), 500мл

CarPRO

-Засіб для видалення металевих вкраплень, іржі.
-Ідеально підходить для очищення коліс та кузова, ефективно видаляє гальмівний пил.
-Безкислотний та pH-нейтральний
-Покращений аромат

600.00  700.00 

Купить в один клик

Артикул: K9GXLR-078

Категорії: , ,

Бренд: CarPRO

Боїться холоду: Нет

CarPRO Iron X LS(айрон ікс) очищувач дисків та ЛКП з ароматом лимону

Це остання версія Iron X, яка так само ефективна, як і проста формула, але без запаху. Однак, не дайте себе обдурити, це все ще сильний засіб для видалення металевих вкраплень з невеликим ароматом лимона.
Під час експлуатації автомобіля гальмівний пил і дорожній бруд прилипають до поверхні автомобільної фарби, ободів та колес з-за високих температур, яким вони зазвичай піддаються. Гальмовий пил містить велику кількість заліза і після спікання з ободом її надзвичайно важко розчинити або видалити без використання агресивних хімікатів. Використовуйте Car Pro Iron X LS, щоб видалити цей тип металевих забруднень.

Iron X працює шляхом утворення водорозчинних сполук із частинками заліза, що знаходяться на поверхні, що згодом дозволяє їх ефективно змити. Містить хімічний індикатор – яскравий фіолетовий відтінок реакції дає зрозуміти, що Айрон Ікс знайшов забруднення і видаляє його! Залишає поверхню, що очищається, гладкою і може використовуватися на етапі підготовки поверхні до полірування або нанесення захисних складів, що забезпечить найкращі результати.

LS розшифровується як Lemon Scent і є пахучою версією. Крім запаху, як і в оригінальної версії, це високоефективний засіб для видалення металевих вкраплень, не містить кислот і має збалансований pH (6 ~ 7pH), тому безпечно для всіх автомобільних фарб, лаків та коліс (безпечно для всіх коліс, включаючи алюміній та сплави) ). CarPro Iron X LS є ефективним і безпечним для використання на всіх поверхнях автомобіля і не псує ЛКП.

Як використовувати Iron X LS:

– Вимийте поверхню автомобіля або коліс, переконайтеся, що поверхня вистигла.
– Добре збовтайте, розпиліть CarPro – Iron X на поверхню, ретельно втерти вологою губкою, почекати 5 хвилин, поки забруднення змінять свій колір на пурпурний/червоний, зітріть вологою м’якою губкою.
– Не дозволяйте Iron Cut повністю висохнути на поверхні!
– Добре промийте всю поверхню.
Тепер машина готова до чищення глиною!
Середня витрата на весь автомобіль: 100~150мл.

Увага: ніколи не використовуйте на теплих або гарячих поверхнях! Завжди спочатку дайте охолонути. Не дозволяйте йому висихати.

CARPRO IronX також доступний у варіанті снігової піни IronX Snow Foam

Ємність: 500 мл, у комплекті йде розпилювач.

Бренд

На основі 0 відгуків

0.0 загалом
0
0
0
0
0

Оцініть першим “CarPRO Iron X LS (айрон ікс) очищувач дисків та ЛКП (аромат лимона), 500мл”

Ще немає відгуків.

Купить в один клик:

Заказать звонок


    Спасибо!
    Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!