Показано 1–24 із 37

Види засобів по догляду за гумою та пластиком авто

Кузов та салон будь-якого автомобіля має багато пластикових елементів. В основному це чорні елементи оздоблення, які виконують декоративну та захисну функцію. Також у автомобілях досить багато гумових елементів різного цільового призначення.

Як і лакофарбовому покриттю та оббивці салону, автомобілю необхідний догляд за гумою та пластиком. Допомогти у цьому можуть засоби автохімії спеціально розроблені для очищення та підтримки у порядку даних матеріалів.

Одним із таких видів автохімії є поліроль для пластику авто, який використовується не тільки для кузовних елементів, але й для фар, а також пластику оздоблення салону. Очищувач пластику застосовують не тільки для естетики чистого автомобіля, але і з прагматичною метою. Наприклад, коли фари автомобіля потьмяніли через щільний пил або дрібні подряпини, поліроль допоможе позбавитися від тьмяного світіння, повернувши поверхні початкову новизну і свіжість.

Використання засобу для пластику автомобіля має кілька конкретних цілей:

 • прибрати забруднення та заповнити невеликі подряпини та тріщини;
 • зняти статичний заряд із поверхні;
 • перешкоджати потьмаренню поверхні.

Що стосується засобів догляду за гумою, то автохімія даної категорії представлена ​​в основному різноманітними продуктами для обробки шин. Це може бути консервант або засіб відновлення еластичності гуми. Дані продукти використовуються для продовження терміну служби шин у період міжсезоння, коли один із комплектів простоює і не застосовується. Хімічний склад засобів дозволяє підтримувати матеріал у належному стані, перешкоджати його розтріскуванню та «старінню».

Засіб для чорніння шин, ще один вид автохімії по догляду за гумою, але його призначення скоріше декоративне, оскільки кінцевий результат обробки призводить до того, що шини повертають свою початкову чорноту та візуальну привабливість.

На що звернути увагу при виборі поліролю

Догляд за пластиком авто та гумою має бути комплексним і проходити разом з іншими процедурами автодетейлінгу. Як мінімум, не логічно «наводити марафет» гумі та використовувати засіб для чорніння шин, без відповідної обробки всього кузова, включаючи пластикові елементи. При виборі автохімії для повного автодетейлінгу автомобіля, рекомендується придбати однакові за якістю засоби, щоб ефект від обробки був однаковий на всіх поверхнях.

Ціни на поліролі для гуми та пластики

Як і у будь-якого продукту автокосметики для детейлінгу, ціни на поліролі для гуми та пластику відрізняються. Є топові засоби з чудовими параметрами, а є бюджетні аналоги. Рекомендуємо віддавати перевагу хорошим виробникам, якщо бажаєте отримати візуальне задоволення від результату в комплексі з надійним захистом.

Чому вигідно купувати в інтернет-магазині GlossPoint?

В інтернет-магазині GlossPoint можна не тільки придбати автохімію, але й побачити, як вона працює у фірмовому шоу-румі ресурсу. Досвідчені консультанти познайомлять клієнтів з усіма тонкощами використання того чи іншого продукту, якщо ви звернетесь до нас за порадою та підказкою.

Крім цього, інтернет-магазин GlossPoint пропонує повний набір «хорошого сервісу», яким зобов’язаний мати ресурс з репутацією. Сюди входить:

 • великий асортимент продукції високого класу;
 • демократичність ціноутворення;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • швидка обробка замовлень.

Професіоналізм — головне кредо GlossPoint, якому інтернет-магазин слідує неухильно навіть у найдрібніших деталях.

Купить в один клик:

Заказать звонок


  Спасибо!
  Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!