,

GYEON Prep знежирювач підсилювач адгезії (активатор), 1л

GYEON

Спеціально розроблений для дбайливого очищення та знежирення всіх поверхонь вашого автомобіля. У той час як інші методи підготовки поверхні роблять все можливе, GYEON Q2M Prep фактично піднімає та розчиняє залишки після полірування, так що поверхня стає повністю чистою і готовою до нанесення покриття.

1,055.00 

Купить в один клик

Артикул: GYE-8

Категорії: ,

Бренд: GYEON

Боїться холоду: Нет

GYEON Prep 1 l:

Спеціально розроблений для дбайливого очищення та знежирення всіх поверхонь вашого автомобіля. У той час як інші методи підготовки поверхні роблять все можливе, GYEON Q2M Prep фактично піднімає та розчиняє залишки після полірування, так що поверхня стає повністю чистою і готовою до нанесення покриття. GYEON Q2M Prep є ідеальним доповненням до будь-якого з покриттів SiO2 у лінійці GYEON.

Использование GYEON Prep 1 l:

Керамічні покриття вимагають відмінної підготовки поверхні. Процедура приготування є єдиною для всіх покриттів і вимагає сильного та ефективного знежирення. Крім того, необхідно видалити залишки пасти для полірування – це важливий момент підготовки. Для досягнення цього результату використовуйте QM Prep. При нанесенні використовуйте м’який рушник із мікрофібри. Розпорошіть на рушник або на поверхню. Акуратно протріть прямим рухом. За необхідності повторіть дію. Зберігайте у недоступному для дітей місці. При ковтанні звернутися за медичною допомогою.

Особенности GYEON Prep 1 l:

На відміну від інших знежирювальних засобів, доступних на ринку, він не лише видаляє маслянисті речовини та залишки пасти або старого воску, але також здатний їх розчиняти, тому їхнє видалення стає набагато простіше.

GYEON Prep знежирювач підсилювач адгезії (активатор), 1л

Бренд

На основі 0 відгуків

0.00 загалом
0
0
0
0
0

Оцініть першим “GYEON Prep знежирювач підсилювач адгезії (активатор), 1л”

Ще немає відгуків.

Купить в один клик:

Заказать звонок


    Спасибо!
    Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!