Показано 1–24 із 311

Види засобів для миття та екстер’єру

Зовнішній детейлінг кузова автомобіля проводять з використанням досить широкого числа різних засобів, кожен з яких виконує певне завдання.

Основний комплекс автохімія для миття та екстер’єру включає наступний набір засобів:

  1. Хімія для миття двигуна. Рекомендована частота миття двигуна – 1-2 рази на рік. Проводити процедуру необхідно у професійному центрі автодетейлінгу, де є відповідне обладнання для автомийки. Миття двигуна проводиться з використанням конкретно призначених для цієї процедури засобів. З їх допомогою видаляються масляні плями, пил, що в’ївся, і бруд. Засоби для миття двигуна класифікують на універсальні та спеціалізовані. Перші – це продукти, що видаляють весь комплекс забруднень. Другі — позбавляють конкретних видів забруднень, наприклад, масляних плям.
  2. Консервант для кузова. До цього виду засобів для миття та екстер’єру, як правило, відносять усі групи восків (синтетичні та натуральні). Восковий консервант призначений для формування на поверхні лакофарбового покриття спеціальної захисної поверхні, що захищає від дрібних механічних пошкоджень та згубної дії сонячного випромінювання. Також до основного завдання консервантів належить перешкода корозії.
  3. Воски осушувачі. Якщо більшість воскових засобів можна віднести до категорії захисних засобів, то даний тип засобів додатково забезпечує кузов водовідштовхувальними властивостями, розбиваючи потоки води на дрібну сітку з крапель, що швидко стікає з поверхні.

Окремою групою можна виділити ще кілька засобів для миття та екстер’єру:

Таким чином, галузь автодетейлінгу пропонує догляд за кузовними елементами з будь-якого матеріалу, пропонуючи універсальні та спеціальні засоби для кожного з них.

На що звернути увагу при виборі

При виборі хімії для миття двигуна, слід звернути увагу, що основні вимоги, які пред’являють до цих засобів — це сильна реакція та швидка дія, а також щадне відношення до гумових та пластикових елементів. Тобто засоби повинні видаляти бруд при мінімальному за часом контакті з поверхнями. Тому детейлінг хімія для двигуна – це кислотні або сильно концентровані лужні засоби, а отже з ними потрібне акуратне поводження.

Що стосується вибору консерванту для кузова, то тут слід враховувати побажання, які пред’являються до кінцевого результату обробки. Наприклад, якщо потрібно насичений блиск, краще віддати перевагу засобам з великим вмістом натуральних компонентів, для більш довговічного захисту більше підійдуть синтетичні продукти.

Ціни на продукцію

Ціни варіативні, але в цілому не виходять за межі доступності, через яку процедури із застосуванням засобів для миття та екстер’єру не можна не проводити двічі на рік. Головне у цьому питанні знайти надійного постачальника продукції з великим асортиментом.

Чому вигідно купувати в інтернет-магазині GlossPoint?

Інтернет-магазин GlossPoint, якраз і є тим надійним постачальником, у якого завжди можна знайти будь-яку продукцію для автодетейлінгу від провідних виробників у галузі.

Ресурс пропонує демократичні ціни, зручний сервіс, швидку доставку Україною, але головне — професійний підхід до реалізації досить вимогливої ​​у використанні групи товарів.

Купить в один клик:

Заказать звонок


    Спасибо!
    Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!