Показано 1–24 із 40

Види очищувачів

Будь-які дороги навіть в найкращому стані спричиняють негативний вплив на шини і колісні диски автомобіля за рахунок бруду, хімікатів або механічних пошкоджень, якщо дорожнє полотно в поганому стані. Тому колеса автомобіля не менше ніж кузов вимагають належного догляду. Для підтримки коліс в належному стані в сучасній галузі автодетейлінгу використовують очищувач дисків.

Даний засіб буває різних видів і класифікується на категорії в залежності від взаємодії з металом, типами забруднень і способу застосування.

Засоби для очищення дисків можна поділити на 3 основні категорії:

 • безкислотні;
 • кислотні;
 • лужні.

Кислотні засоби використовуються для очищення дисків з алюмінію, сталі, а також з пофарбованою поверхнею. Безкислотні і лужні аналоги застосовують для анодованих і хромованих литих дисків.

Автохімія для дисків будь-якої з категорій має приблизно однаковий спосіб використання.

 1. По-перше, контактувати з такими засобами слід акуратно, тому працювати доведеться в нітрилових перчатках стійких до лугу і кислот.
 2. По-друге, засіб для дисків наноситься за допомогою тригерних або помпових розпилювачів, розведеним з водою в пропорціях, зазначених в інструкції.
 3. По-третє, коли диски сильно забруднені доведеться використовувати щітки і йоржики для механічного очищення.

Обробивши поверхню дисків засобом, йому потрібно дати постояти певний час для розчинення забруднень, а потім рясно змити водою.

При використанні кислотних засобів, важливо не перетримувати їх на поверхні, а строго стежити за часом. В іншому випадку є ризик завдати шкоди покриттю диска, викликавши корозію і окислення.

На що звернути увагу при виборі автошампунів та цитрусових очисників

Хімія для очищення литих дисків також включає автошампуні, як універсальний засіб по догляду за кузовом автомобіля. Автошампунь не має таких високих очисних якостей, як спеціальний засіб для миття литих дисків, але усунути елементарний бруд з його допомогою можна без проблем.

При виборі автошампуня рекомендується звернути увагу на наступні моменти:

 • універсальність (застосування не тільки для лакофарбового покриття, але і для інших кузовних деталей);
 • здатність формувати активну піну, так як саме вона розчиняє основні забруднення.

Ціни на очищувачі колісних дисків

Купити очищувач дисків можна за різними цінами, які будуть варіюватися в залежності від типу і складу засобу. Чим вище концентрація і очисні характеристики, тим вища ціна товару. При цьому не можна сказати, що за дану автохімію доведеться віддати «всі гроші світу». Ціна очищувачів колісних дисків досить демократична, особливо якщо врахувати, що засіб купується не для одноразового використання.

Чому вигідно купувати в інтернет-магазині GlossPoint?

Основна причина купити очищувач дисків або рідину для очищення гальмівних дисків в інтернет-магазині GlossPoint — дуже добре підібраний асортимент. Широкий ціновий діапазон продукції, дозволяє покупцеві з будь-яким бюджетом купити засіб автодетейлінгу і залишитися задоволеним покупкою.

Зручно і те, що інтернет-магазин працює на доставку в будь-яку точку України, а значить у всіх автолюбителів є можливість придбати якісну автохімію.

Складські запаси ресурсу дозволяють обслуговувати не тільки окремих покупців, а й компанії, які професійно займаються автодетейлінгом. Іншими словами можливі як поодинокі продажу товару, так і реалізація великих партій.

Хорошим бонусом співпраці з інтернет-магазином є можливість відвідування шоуруму GlossPoint, де можна отримати професійну консультацію з підбору товарів та поради від майстрів автодетейлінгу щодо їх застосування.

Купить в один клик:

Заказать звонок


  Спасибо!
  Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!