Відображаються усі з 23 результатів

Полірування кузова автомобіля — одна з найбільш трудомістких і відповідальних процедур автодетейлінгу, яка вимагає професійних навичок, наявності спеціального обладнання, а також засобів автохімії для виконання цього виду робіт. Новачку або обивателю поверхово знайомому з автодетейлінгом, самостійно провести процедуру полірування практично неможливо, тому слід звертатися до професіоналів з досвідом подібних робіт.

Способи полірування лакофарбового покриття автомобіля включають кілька етапів робіт, кожен з яких вимогливий у своєму проведенні для максимально якісного кінцевого результату.

Отже, що необхідно для полірування автомобіля?

 1. Миття автомобіля з використанням спеціальних засобів автохімії. Процедура може бути виконана кілька разів для повного видалення будь-яких забруднень.
 2. Вирівнювання поверхні, тобто позбавлення від нерівностей (шагрені), пилу. Важливо підкреслити, що цей процес слідує за миттям автомобіля, тому що навіть максимально чиста на перший погляд поверхня кузова, далека від ідеалу, коли починаєш працювати полірувальною машинкою. Видалення навіть дрібних частин забруднення з ЛФП вкрай важливо, оскільки потрапивши під полірувальне коло вони можуть серйозно пошкодити поверхню. Вирівнювання відбувається механічним способом, шляхом нанесення на чисту поверхню лубриканта з подальшою обробкою автоскрабом, руками або за допомогою спеціальної ексцентрикової машинки, що працює на мінімальних оборотах.
 3. Процес полірування. Полірувати поверхню краще невеликими ділянками. Візуально можна розділити кожну оброблювану площу на кілька частин і працювати послідовно, поліруючи одну за одною.

Помилки, яких не варто допускати

В автодетейлінгу ніхто не застрахований від помилок. Однак їх можна уникнути, якщо заздалегідь знати основні негативні моменти, які можуть статися під час роботи. У випадку полірування лакофарбової поверхні автомобіля, є кілька основних помилок, які можна зробити:

 • Перегрів лакофарбового покриття. Щоб не допустити цього, ні в якому разі не можна довго утримувати полірувальне коло на одному місці, оскільки ЛФП у цій ділянці просто згорить, а на його місці утвориться пляма. Для вимірювання температури ділянки, котра полірується, можна використовувати інфрачервоний термометр, або на дотик перевіряти нагрівання поверхні.
 • Жорстке полірування. Грубо підходити до полірування не можна, оскільки великий ризик зняти велику кількість лаку на кузові. Зловживати абразивними властивостями полірувальних паст не варто, оскільки пошкодження можуть призвести до корозії.
 • Брудні полірувальні кола. Підготовка ЛФП до полірування вимагає перевірки всіх інструментів, які будуть залучені до процесу. Правильна технологія полірування автомобіля не означає, що «чим більше полірувальної пасти, то результат якісніший». Кола мають бути чистими, оскільки суміш на них залишків старої та нової паст зведе результати роботи до нульового ефекту.
 • Погане місце роботи та брудний автомобіль. Це найочевидніші помилки, яких у принципі не можна допускати. Полірування автомобіля «на гаражі у дяді Вані» однозначно приречене на провал. Навіть якщо вам вдасться якісно відмити поверхню, полірування у звичайному гаражі, де постійно витає пил, висока або навпаки недостатня вологість, мало освітлення та простору для роботи, у кращому випадку не принесе належного ефекту, а в гіршому просто зіпсує лакофарбове покриття і з часом кузов автомобіля.

Види полірувальних матеріалів

Основні види матеріалів для полірування авто:

 • полірувальні пасти;
 • знежирювачі;
 • лубриканти;
 • абразивна глина;
 • підсилювачі адгезії;
 • ізопропіловий спирт;

Полірувальні пасти, як основний засіб полірування, бувають наступних видів:

 • абразивні;
 • дрібнозернисті абразивні;
 • гібридні;
 • екстра-ріжучі;
 • антиголограмні;
 • корекційні.

Підбір матеріалів для полірування проводиться індивідуально, залежно від поточного стану лаку.

Ціни на полірувальні матеріали

Єдиного визначення ціни матеріалів немає, оскільки в процесі полірування завжди йдеться про використання, а отже придбання цілого комплексу засобів. Повний набір автохімії для полірування кузова автомобіля може коштувати значну суму. Проте, зазвичай, такого набору вистачає на тривалий час і кілька процедур.

Пересічному автовласнику така кількість автохімії переважно не потрібна, оскільки полірування автомобілів найкраще проводити в спеціалізованих центрах автодетейлінгу, які і є основними покупцями такого роду автохімії.

Чому вигідно купувати в інтернет-магазині GlossPoint?

Інтернет-магазин GlossPoint має у своєму розпорядженні повний асортимент, всіх зазначених вище засобів, необхідних для полірування кузова автомобіля. Ресурс пропонує виключно перевірені та якісні продукти, від провідних брендів у галузі автодетейлінгу.

Інтернет-магазин GlossPoint реалізує продукцію для всіх категорій покупців у будь-якому бажаному обсязі. Доставка проводиться у найкоротший термін, у будь-яку точку України.

Купить в один клик:

Заказать звонок


  Спасибо!
  Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!