, ,

Гелевий нейтральний очисник Tuga Chemie 1 л

Tuga Chemie

Tuga Chemie Alu-Teufel Gel – це рідкий гелевий очисник. Він має нейтральний pH і призначений в основному для очищення колісних дисків або ковпаків так кузова авто від залишкової металевого пилу, наприклад, від гальмівних колодок.

470.00 

Купить в один клик

Tuga Chemie Alu-Teufel Gel – це рідкий гелевий очисник. Він має нейтральний pH і призначений в основному для очищення колісних дисків або ковпаків так кузова авто від залишкової металевого пилу, наприклад, від гальмівних колодок. Засіб призначений в основному для алюмінієвих, полірованих, хромованих, пофарбованих колісних дисків, з’єднаних болтами.

Завдяки безкислотній структурі продукт безпечний і не може пошкодити зовнішнє при видаленні металічних забруднень покриття обода або ковпака, що очищується. Ідеально підходить для регулярного догляду.

Відмінне співвідношення ціни та якості. Під час чищення гелевий миючий засіб стає пурпурно-червоним. Не містить фосфатів. Завдяки своїй структурі гель прилипає до обода і дуже ефективно розчиняє бруд. Вироблено в Німеччині.

Ємність: 1000 мл

Демонстрація нанесення:

Бренд

На основі 0 відгуків

0.0 загалом
0
0
0
0
0

Оцініть першим “Гелевий нейтральний очисник Tuga Chemie 1 л”

Ще немає відгуків.

Купить в один клик:

Заказать звонок


    Спасибо!
    Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!