Відображаються усі з 4 результатів

Види восків

Віск – один із ключових засобів автодетейлінгу, який використовують на фінальному етапі очищення та обробки кузова. Це сукупне поняття групи товарів серед яких присутні різні види восків, наприклад, з природними компонентами та синтетичними, гарячі та холодні воски, рідкі та тверді. Окремою категорією можна розглядати віск осушувач — спеціальний концентрований засіб, основне завдання якого — консервація лакофарбового покриття автомобіля.

На що звернути увагу при виборі воску

Головне, на що варто звернути увагу при покупці воску — це його властивості.

Якісний віск осушувач та консерванти кузова повинні забезпечувати:

 • Сушіння автомобіля в найкоротший час з безпечним ставленням до лакофарбового покриття. У хороших продуктах це реалізовано за рахунок спеціальних компонентів, що входять до складу. Вони формують захисне покриття, яке розбиває водяні потоки на велику кількість крапель, з їх подальшим легким видаленням звичайною мікрофіброю.
 • Надійне захисне покриття у вигляді тонкої плівки, до завдань якої входить захист від механічних пошкоджень, природного впливу (погоди, сонячних променів).
 • Блиск поверхні. Кузов автомобіля на якому використовували воски осушувачі, стає блискучим навіть на тих моделях, які давно не оброблялися. Вже після першого використання лакофарбове покриття виглядає зовсім інакше.
 • Легке миття кузова від бруду. Віск забезпечує обробленій поверхні гідрофобні та антистатичні властивості. Це означає, що очищати кузов легше, і автомобіль довше залишається чистим.

Окремо слід зазначити, що якщо регулярно використовувати віск на мийці самообслуговування — це призводить до накопичувального ефекту і кузов завжди буде виглядати презентабельно і «свіжо».

Ціни на воски

Не можна сказати, що якісний віск коштує дешево. Апріорі будь-який якісний товар має певну ціну. Однак важливо відзначити, що віск осушувач дуже економний засіб, оскільки його розбавляють у воді у невеликих пропорціях. Тому купленого об’єму може вистачити на кілька десятків процедур.

Ціни на воски залежать від кількох основних моментів:

 1. бренду-виробника,
 2. обсягу та довговічності захисту, який забезпечує обраний продукт.

Для того, щоб позбавити себе необхідності шукати оригінальний, якісний товар за гарною ціною, рекомендуємо звернути увагу на інтернет-магазин GlossPoint, як надійного постачальника автокосметики.

Чому вигідно купувати в інтернет-магазині GlossPoint?

Придбати воски в інтернет-магазині GlossPoint вигідно з кількох причин:

 • широкий асортимент товарів у будь-якій категорії засобів для автодетейлінгу;
 • постійні складські запаси;
 • робота з роздрібними та оптовими покупцями;

Доставка здійснюється в будь-яку точку України, а обробка заявок та відправка товару може бути здійснена в день прийому замовлення.

Купить в один клик:

Заказать звонок


  Спасибо!
  Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!