Показано 1–24 із 58

Види очищувачів для шкіри автомобіля

Шкіра в салоні автомобіля дуже поширений матеріал внутрішнього оздоблення, яким оббивають не тільки сидіння, а й торпедо, дверні карти та інші елементи в салоні. Як і будь-який інший вид оббивки, шкіра вимагає догляду, причому через специфіку матеріалу для неї не підходять універсальні засоби автодетейлінгу, а потрібен окремий очищувач для шкіри. Дане визначення підходить до досить широкого асортименту автохімії для шкіри, який включає:

 • очищувачі для шкіри;
 • бальзами;
 • кондиціонери;
 • 2 у 1 (бальзам-кондиціонер для шкіряного салону);
 • засоби для формування захисного покриття;
 • поліроль для шкіри авто.

На що звернути увагу при виборі автохімії для шкіри авто

Будь-який засіб для догляду за шкірою авто має бути підібраний для певних цілей. Повний комплекс процедур, в якому використовується хімія для шкіри автомобіля, має виглядати так:

 • якісне очищення покриттів від будь-яких забруднень;
 • відновлення кольору та текстури матеріалу;
 • нанесення захисту від вологи;
 • полірування для надання блиску.

Важливо підкреслити, що послідовність процедур має бути обов’язковою. Якщо не видалити забруднення, а відразу ж нанести захисне покриття для шкіри авто, то матеріал отримає негарний жирний блиск, що позначиться на естетичному сприйнятті салону. Це станеться через те, що жирові відкладення, які з’явилися в процесі експлуатації салону, засіб по догляду за шкірою авто просто законсервував під захисним покриттям.

При виборі автохімії для шкіри слід купувати спеціалізовані продукти призначені для конкретних цілей. Варто уважно вивчити характеристики та інструкцію, оскільки підібрані неправильно засоби для очищення шкіри в авто, можуть знебарвити матеріал і завдати шкоди поверхні.

Не менше уваги потрібно приділяти і вибору інструментів, якими буде проводитися детейлінг салону. Кожен з них має бути досить делікатним для роботи зі шкірою, щоб не пошкодити поверхню матеріалу.

Ціни на очищувачі

Автомобільна шкіра досить дорогий матеріал, особливо якщо говорити про салони преміальних моделей. Догляд за такими поверхнями апріорі не може бути дешевим і власники подібних автомобілів чудово усвідомлюють цей факт. Проте ціна на засіб для чищення шкіряного салону рідко має захмарний прайс. Купити засіб для чищення шкіри автомобіля можна за цілком демократичними цінами, особливо якщо вибрати для цього правильний інтернет-магазин.

Чому вигідно купувати в інтернет-магазині GlossPoint?

На сайті інтернет-магазину представлена ​​широка гама товарів для догляду за шкірою автомобіля, у тому числі різні інструменти для очищення та обробки салону.

Товар підібраний дуже детально, тому в каталозі немає неперевіреної продукції від сумнівних виробників з непередбачуваним ефектом після застосування.

Продукція, яку можна купити в інтернет-магазині GlossPoint дозволяє забезпечити повний комплекс процедур догляду за шкіряним салоном, починаючи від очищення до нанесення спеціальних захисних покриттів на матеріал.

Купить в один клик:

Заказать звонок


  Спасибо!
  Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!