Instabanmini 608x255 1
Deliverytrackingbanmini 608x255 1

Останні новини

Необхідні аксесуари для любителів автодетейлінга

Автовласники люблять, коли в машині завжди чисто і акуратно. Для багатьох з них підтримувати чистоту в автомобілі свого роду культ, а мийка та прибирання машини вдома перетворюється в певного роду

Поліроль (глейз) і квік-детейлер, що спільного і різного у складах

Ринок засобів по догляду за автомобілем, особливо полиролей, величезний і сильна конкуренція часто змушує компанії пропонувати все більше нових продуктів. Це призводить до того, що межі відмінності між призначенням автокосметики

Який шампунь краще і чи варто купувати найдорожчі автошампуни?

Автомобільні шампуні найпопулярніший засіб по догляду за кузовом автомобіля, а значить, асортимент їх вкрай широкий, як і діапазон цін. Автовласникам деколи складно зрозуміти як вибрати автошампунь, а головне чи варто

Інтернет-магазин glosspoint.com.ua

Автомобільна хімія та обладнання для мийок: доступна якість

Збірне поняття «автохімія для авто» уособлюэ широкий набір засобів і продуктів призначених для побутового та професійного автодетейлінгу.

Головне призначення автомобільної хімії — догляд і турбота про автомобіль, а також захист від несприятливого впливу погодних і експлуатаційних умов.

Саме цю категорію товарів пропонує своїм клієнтам інтернет-магазин автокосметики GlossPoint.

Автокосметика для детейлінгу ділиться на дві основні категорії: по догляду за зовнішнім виглядом і інтер’єром автомобіля.

До засобів по догляду за кузовом відносяться:

Продукція по догляду за салоном включає:

Асортимент автомобільної косметики величезний, з його допомогою власник автомобіля може видалити найстійкіші забруднення лакофарбового покриття, прибрати і оновити салон автомобіля, створити надійний захист кузова на кілька місяців або років. Використання автокосметики актуально не тільки в процесі експлуатації автомобіля, але і при продажу авто на вторинному ринку, коли моделі, що була у використанні хочеться надати новизни і кращого товарного вигляду.

Домогтися ідеальної чистоти кузова автомобіля, особливо перед нанесенням захисних покриттів неможливо без обладнання для автомийок. В інтернет-магазині GlossPoint ви знайдете і цю категорію товарів, що включає: обладнання для хімчистки, полірувальні машинки, інфрачервоні сушки, інструменти для роботи з плівкою.

За допомогою даного обладнання прибирання кузова і салону буде максимально ефективним, а результат від нанесення воску, графена, кераміки або будь-якого іншого захисного покриття найбільш тривалий.

Чому вигідно купувати у нас?

Вигода співпраці полягає в професійному підході ресурсу до реалізації засобів по догляду за автомобілем. Асортимент магазину орієнтований на різні категорії покупців, від пересічних автовласників, які віддають перевагу самостійному догляду за своїм автомобілем, до професіоналів автодетейлінгу, які займаються ним на найвищому рівні.

Купити автохімію в інтернет-магазині GlossPoint можна будь-якого класу від провідних світових виробників в галузі. Кожен автовласник, котрий цінує свій автомобіль знайде відповідний для себе продукт по догляду за кузовом і салоном.

Складські запаси магазину забезпечать будь-який попит на продукцію запропоновану в каталозі товарів для автомийки.

Всі запропоновані в каталозі товари відрізняються високою якістю. Інтернет-магазин магазин не продає продукцію брендів без певної репутації в світі автодетейлінгу.

Усі товарні позиції реалізуються за оптимальними цінами. Покупки обробляються в день заявки, тому доставка в межах України відбувається в найкоротші терміни.

Автохімія з доставкою по Україні:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород

Купить в один клик:

Заказать звонок


    Спасибо!
    Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!