Відображаються усі з 13 результатів

Види засобів для догляду за хромом

Плями та розводи, як би не хотіла більшість автовласників, все одно з’являються на автомобілях у процесі активної експлуатації. На окремих елементах кузова вони не помітні, але на хромованих і металевих деталях, плями і розводи видно прекрасно, що відповідно псує зовнішній вигляд автомобіля.

Хромовані елементи, як правило, є декоративною окрасою кузова автомобіля, а також несуть певний функціонал. У такій ситуації догляд за хромом авто є однією з пріоритетних категорій автодетейлінгу.

Очищення хрому заняття дуже педантичне, тому що матеріал крихкий і йому легко нашкодити. Щоб правильно доглядати за такими елементами необхідно придбати спеціальний засіб для відновлення хрому.

Як правило, це поліролі, яких існує 2 основних типи:

 • рідкі поліролі-очисники;
 • дрібноабразивні пасти.

Цими засобами можна обробляти всі хромовані покриття та елементи, які є в автомобілі. Поліролі для хромованих елементів і металу надають обробленим поверхням блиск і новизну, при цьому толерантно ставляться до деталей. Відновлення хрому на автомобілі процес не складний і більшість запропонованих засобів можна використовувати окремо або в комплексі, під час миття кузова та чищення салону.

На що звернути увагу при виборі очищувача хрому

Засоби, за допомогою яких відбувається реставрація хромованих деталей, потрібно підбирати, звертаючи увагу на кілька ключових моментів:

 1. Матеріал виготовлення поверхні. На відміну від алюмінію або металевих елементів, хром більш м’який матеріал, який не терпить сильного механічного впливу в процесі догляду. Це слід врахувати при купівлі засобів та аплікаторів для догляду за ним.
 2. Хімія для відновлення хрому, повинна бути безпечною та нешкідливою для користувача і навколишнього середовища.
 3. Поліролі, не повинні вступати в будь-яку реакцію з оброблюваною поверхнею.

Ціни на поліролі для хрому

Чим якісніший і безпечніший продукт, тим вище його вартість, але насправді ціни засобів для відновлення хрому на авто цілком помірні. Визначення найкращий у контексті ціни для цієї категорії товарів майже не застосовується, оскільки комусь може бути зручно та достатньо обробки пастою, іншим підійде рідкий розпилювач. Все залежить від особистих уподобань та задоволеністю кінцевим результатом. Як показує практика, всі сучасні засоби відновлення хромованих деталей є хорошими, якщо купувати продукцію відомих торгових марок у надійного постачальника.

Чому вигідно купувати в інтернет-магазині GlossPoint?

Основних переваг роботи з інтернет-магазином GlossPoint:

 • добрий асортимент якісної продукції;
 • адекватна цінова політика;
 • зручний сервіс;
 • швидка обробка замовлень та доставка по всій Україні.

Однак найважливішою перевагою є те, що ресурс не просто торгує автохімією, а культивує ідею масового поширення автодетейлінгу. Для цього в нашому шоурумі ми допомагаємо підібрати правильний товар і даємо поради по якісному догляду за автомобілем, прилучаючи наших клієнтів до цієї культури.

Купить в один клик:

Заказать звонок


  Спасибо!
  Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!