,

GYEON Iron потужний багатоцільовий очисник, 500 мл

GYEON

Q²M Iron — один із найефективніших та швидкодіючих засобів для видалення заліза на ринку. Цей продукт був спеціально розроблений для легкого очищення поверхонь від твердих відкладень заліза, таких як гальмівний пил і рейковий пил, що робить інтенсивне очищення простим як для ентузіастів, так і для професіоналів.

640.00 

Купить в один клик

Артикул: GYE-9

Категорії: ,

Бренд: GYEON

Боїться холоду: Нет

GYEON Iron 500 ml:

Gyeon продовжує розробляти свої інноваційні продукти для потреб любителів та професійних дітьлерів з цим швидкодіючим очисником від гальмівного пилу та залізних опадів, створюючи Gyeon Q2M Iron, який став одним із найшвидших засобів для видалення залізних опадів на ринку на сьогоднішній день! Основним ключовим інгредієнтом Gyeon Q2M Iron є сильна нейтралізована сіль. Це переводить залізовмісні композити розчинну форму, яку можна легко змити водою або системою високого тиску.

Використання GYEON Iron 500 ml:

Використовуйте Q²M Iron під час процесу хімічної дезінфекції безпосередньо перед першим пранням. Завжди працюйте на прохолодній панелі та уникайте потрапляння прямих сонячних променів. У спекотні дні працюйте секціями та не допускайте висихання виробу. ПОРАДА: Залізо Q²M надзвичайно слизьке, і його можна використовувати разом з хімічно стійким глиняним бруском як мастило, щоб прискорити процес.

Особливості GYEON Iron 500 ml:

Висока реакційна здатність значно скорочує час роботи та прискорює появу перших ефектів – розчинення металевого осаду.

GYEON Iron потужний багатоцільовий очисник, 500 мл

 

Бренд

На основі 0 відгуків

0.00 загалом
0
0
0
0
0

Оцініть першим “GYEON Iron потужний багатоцільовий очисник, 500 мл”

Ще немає відгуків.

Купить в один клик:

Заказать звонок


    Спасибо!
    Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!