-25%

GYEON Leather Coat кварцовий захист шкіри, 400 мл

GYEON

Q² LeatherCoat дуже простий у використанні, потрібне тільки належне очищення шкіри, перш ніж забезпечити хороше зчеплення, а потім просто нанесіть на м’яку тканину з мікрофібри або аплікатора і протріть рівним шаром.

1,350.00  1,800.00 

Купить в один клик

Артикул: GYE-3

Категорія:

Бренд: GYEON

Боїться холоду: Нет

GYEON Leather Coat 400 ml: 

Q² LeatherCoat дуже простий у використанні, потрібне тільки належне очищення шкіри, перш ніж забезпечити хороше зчеплення, а потім просто нанесіть на м’яку тканину з мікрофібри або аплікатора і протріть рівним шаром. Це гідрофобне покриття з терміном служби до 3 місяців забезпечує захист від рідин, поту, бруду, а також від «перенесення барвника» з джинсів та одягу, які можуть змінити колір та залишити плями на шкірі.

Використання GYEON Leather Coat 400 ml:

Дуже простий у використанні, він просто вимагає належного очищення шкіри, перш ніж забезпечити хороше зчеплення, а потім просто нанесіть на м’яку тканину з мікрофібри або аплікатора і протріть рівним шаром. Це гідрофобне покриття з терміном служби до 3 місяців забезпечує захист від рідин, поту, бруду, а також від «перенесення барвника» з джинсів та одягу, які можуть знебарвити шкіру та залишити на ній плями.

Особливості GYEON Leather Coat 400 ml:

Оскільки більшість сучасних автомобільних шкіряних салонів мають заводське матове оздоблення, ми подбали про те, щоб Q2LeatherCoat залишав невидимий шар, який жодним чином не впливає на зовнішній вигляд м’якого шкіряного оздоблення. Він просто покриває шкіру, щоб її зовнішній вигляд залишався таким самим, як у день, коли ви її купили.

GYEON Leather Coat кварцовий захист шкіри, 400 мл

Бренд

На основі 0 відгуків

0.00 загалом
0
0
0
0
0

Оцініть першим “GYEON Leather Coat кварцовий захист шкіри, 400 мл”

Ще немає відгуків.

Купить в один клик:

Заказать звонок


    Спасибо!
    Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!