, ,

GYEON Tire кварцовий захист шин до 3 місяців, 400 мл

GYEON

820.00 

Купить в один клик

Артикул: GYE-4

Категорії: , ,

Бренд: GYEON

Боїться холоду: Нет

GYEON Tire 400 ml:

Це унікальне гумове покриття, що складається із полімерів диметилсилоксану, суспендованих на основі гідроочищених легких дистилятів. Ці дистиляти служать сполучним агентом, оскільки вони здатні проникати в каучук і прилипати до нього, утворюючи ідеальну поверхню для зв’язування диметилсилоксанових полімерів.

Після нанесення, ці полімери швидко конденсуються, утворюючи гнучке покриття на основі діоксиду кремнію, яке зв’язується з каучуком на молекулярному рівні. В’язкість геля-носія забезпечує точне нанесення і зводить до мінімуму ризик скидання ременя на сусідні панелі тіла. Ви можете купити за низькою ціною з доставкою по Україні. Гарантія якості.

Використання GYEON Tire 400 ml:

Підготовка є ключем до зовнішнього вигляду та довговічності будь-якого фарбування шин. Ретельно очистіть шину за допомогою засобу для чищення, такого як Gyeon Q2M Tire Cleaner і щітки для чищення шин, а потім добре промийте.

Перед застосуванням переконайтеся, що шина суха. Нанесіть невелику кількість Q2 Tire на аплікатор (ми використовуємо аплікатор Soft99 Tire Dressing Applicator), нанесіть на поверхню боковини шини та просто дайте висохнути.

Особливості GYEON Tire 400 ml:

Виріб можна ламінувати або нагрівати, щоб збільшити термін його служби.

GYEON Tire кварцовий захист шин до 3 місяців, 400 мл

Бренд

На основі 0 відгуків

0.00 загалом
0
0
0
0
0

Оцініть першим “GYEON Tire кварцовий захист шин до 3 місяців, 400 мл”

Ще немає відгуків.

Купить в один клик:

Заказать звонок


    Спасибо!
    Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!